لوگو نفس
برگزاری دوره ICDL

امروزه ما در دنیایی زندگی میکنیم که دستگاه های دیجیتال و ابرازهای الکترونیکی هوشمند (کامپیوتر، تلفن همراه، تبلت، ساعت هوشمند، ساختمان هوشمند و …) جزء جدایی ناپذیری از زندگی ما شده اند. برای استفاده صحیح از این فناوری های نوین لازم نیست که حتما تحصیلات دانشگاهی در حوزه کامپیوتر و علوم وابسته داشته باشید. اما توانایی استفاده از این ابزارها لازم و ضروری است. گواهینامه بین المللی کاربری کامپیوتر (ICDL) یک دوره آموزشی برای پاسخ به این نیاز جامعه است.

ICDL چیست ؟

گواهینامه بین المللی کامپیوتر (International Computer Driving Licence) یا همان ICDL گواهینامه پایه ای کار با کامپیوتر است که توسط مؤسسه ICDL صادر می شود، این دوره در حال حاضر در ایران یکی از دوره های پر مخاطب و الزامی می باشد، زیرا مفاهیم پایه کامپیوتر از جمله کار بار نرم افزار های آفیس، اینترنت و ویندوز و موارد دیگر را در بر می گیرد.

اهداف دوره

ارتقای سطح تواناییها در IT

ایجاد توانایی در کارفرمایان

ارتقای سطح کارایی در شرکتها

استفاده بهینه از مهارت کارمندان

سرفصل های دوره
آموزش نرم افزار مایکروسافت Word
آموزش نرم افزار مایکروسافت Excel
آموزش نرم افزار مایکروسافت Access
آموزش نرم افزار مایکروسافت Power Point
آموزش نرم افزار مایکروسافت OneNote
آموزش نرم افزار مایکروسافت Publisher
آموزش نرم افزار مایکروسافت Visio
آموزش نرم افزار مایکروسافت Outlook
دوره آفیس برای چه کسانی مناسب است؟
تمام افرادی که به دنبال شغل هستند.
دانش آموزانی که به کامپیوتر علاقه مند هستند.
فارغ التحصیلان دانشگاه های مختلف در رشته های مختلف.
تمام افرادی که می خواهند کارهای کامپیوتری را خودشان انجام دهند.
تمامی کارمندان دولتی و شرکت های خصوصی ملزم به یادگیری آفیس Office هستند.
افرادی که به صورت اجمالی با کامپیوتر آشنا هستند و میخواهند به صورت حرفه ای با کامپیوتر کار کنند.
دوره های برگزار شده
دانش پذیران فعال
فارغ التحصیلان
برگزاری دوره فتوشاپ

نرم‌افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) یکی از اصلی‌ترین دریچه‌های ورود به دنیای هنر دیجیتال است. دنیایی که گستره وسیعی از کسب و کارهای جهان امروز را در خود جای داده است. تنوع امکانات و گستردگی کاربرد، زمینه مناسبی را برای آشنایی و دنبال کردن گرایش‌هایی همچون گرافیک، موشن‌‌گرافیک، تصویر‌‌سازی، ویرایش عکس، Digital Painting، گرافیک سه‌بعدی و … را ایجاد می‌‌کند. این مقوله، نرم‌افزار فتوشاپ را به نیاز اصلی و پایه اولیه نرم‌افزارهای دیگر تبدیل کرده است. همچنین Photoshop از معدود نرم‌افزارهای دیزاین است که با تسلط کافی در آن و بدون نیاز به نرم‌افزارهای دیگر امکان درآمدزایی را برای شما فراهم می‌کند. دوره فتوشاپ نفس، در کنار آموزش حرفه‌ای و کاربردی، چشم‌اندازی از فعالیت در زمینه‌های مختلف را به صورت عملی و انجام کار بر روی پروژه‌های واقعی انجام می‌گیرد. این نرم‌افزار در مشاغل گوناگونی در جهان، به عنوان یکی از نرم‌‌افزار‌‌های پایه و ضروری شناخته می‌‌شود. از این رو یادگیری آن بسیار مورد اهمیت است. امروزه حتی در کنار استفاده‌‌های بسیار تخصصی از این نرم‌افزار، عموم مردم هم مشتاق به یادگیری آن هستند.

اهداف دوره فوتوشاپ
آشنایی با مبانی تصویر و هنر دیجیتال
ایجاد امکان سریع ورود به بازار کار
تسلط کامل و کاربردی بر نرم‌‌افزار فتوشاپ و شناخت زبان مشترک نرم‌‌افزار‌‌های Adobe
کسب توانایی لازم برای فعالیت در شرکت‌‌های تبلیغاتی، آتلیه‌‌های عکاسی، طراحی و گرافیک
در پایان دوره فتوشاپ نفس ، هنرجویان دانش کاملی از نرم‌‌افزار فتوشاپ به دست‌‌ می‌آورند. علاوه بر آن توانایی لازم برای ورود به بازار کار را خواهند داشت.