لوگو نفس
طراحی و ساخت تیزرهای تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی بهترین روش کنونی برای دیجیتال مارکتینگ است. با نمایش تیزر تبلیغاتی مجموعه خود در تلویزیون، اینستاگرام، نمایشگاه‌ها و همایش‌ها بدرخشید. وبسایت خود را برای مخاطبان جذاب‌تر کنید و قدرت برند خود را نمایش دهید. ساخت تیزر، ویدیو و کلیپ‌های تبلیغاتی تخصص ماست نگاهی به فهرست پربازدیدترین وب سایت‌ها در سراسر دنیا و حتی ایران نشان می‌دهد موارد متمرکز روی ویدیو رتبه‌های بالاتری از همه وب سایت‌های دیگر دارند. بعد از گوگل، یوتیوب پربازدیدترین وب سایت دنیا است. در ایران نیز بعد از گوگل، آپارات پربازدیدترین شناخته می‌شود. در سایر رسانه‌های محبوب و پرجمعیت نیز ویدیو ارجحیت دارد. به عنوان مثال باید اینستاگرام را در نظر گرفت که در ابتدا روی عکس متمرکز بود،‌ اما اکنون ویدیو را در اولویت قرار داده است. درست به همین دلیل اقدام به توسعه قابلیت آی جی تی وی کرد. در نتیجه به منظور جذب مشتری در پرطرفدارترین شبکه اجتماعی برای کاربرانی ایرانی، باید به فکر ساخت تیزر و فیلم تبلیغاتی با هدف انتشار در Instagram باشید. به وسیله ساخت ویدیو یا تیزر تبلیغاتی و بارگذاری آن روی این پلتفرم‌های بسیار پربازدید، توسط بی‌شمار کاربر دیده خواهید شد. حال هر چقدر در تبلیغات تیزری خود خلاقیت بیشتری خرج کرده باشید، تعداد بیشتری از این تماشاچیان به مشتری واقعی تبدیل می‌شوند. از طرفی در مقایسه با محتوای متنی یا حتی تصویری، با دست بازتری قادر به تولید محتوا هستید. در نتیجه احتمال موفقیت در نفوذ به ذهن بیننده افزایش پیدا می‌کند. تیزر به دلیل ماهیت آن و توضیحاتی که در بالا داده شد اگر به شیوه ای خلاقانه ساخته شود یکی از بهترین روشها برای ارتباط با مشتری و برانگیختن و تشویق او به خرید یا استفاده از خدمات کسب و کار ها می باشد.

اهداف ما:

استفاده از مفاهیم انگیزشی و ایجاد هیجان در مخاطب
استفاده از رنگ های مناسب، جلوه های ویژه و موزیک های شاد و اثرگذار
استفاده از لوگوی حرفه ای و رنگ های سازمانی شما تا به این شکل بارها و بارها در معرض دید مخاطب قرار بگیرید و این به برند شدن شما نیز کمک کند.
معرفی محصول یا خدمات شما همراه با یک آموزش ضمنی خاص در حین معرفی برای اثربخشی بیشتر و کاربردی تر بودن برای مخاطب، تا بارها و بارها به دیدن آن بنشیند.
قالب ها معمولا متناسب با مخاطب و نوع کسب و کار انتخاب می شوند مثلا اگر مخاطب گروه کودک و نوجوان باشند قالب روایی و طنز همراه با موزیک های تند و شاد برای آنها مناسب تر خواهد بود.
بیشترین میزان درگیری با مخاطب اتفاق بیفتد یعنی مخاطب با دقت و لذت بیشتری به تماشای آن بپردازد عواملی چون ایجاد حس طنز و خنداندن، ایجاد حس نوستالوژیک، ارائه یک آموزش کاربردی یا بیان نکته ای آموزشی و کاربردی می تواند میزان درگیری مخاطب و جذابیت تیزر را افزایش دهد.

شما برای ساخت تیزر تبلیغاتی یک بار هزینه میکنید اما به دفعات مختلف میتوانید از آن در مکان های مختلف استفاه کنید: